info@unibetgym.ee

E - P: 6:30 - 23:00

Siris. gym прекращает сотрудничество с Спортхоллом!

Armsad sõbrad,

Teavitame raske südamega, et meie jaks veskitega võitlemisel on otsas.

2019 alustasime tugevalt. Lõime amortiseerunud spordihalli ruumidesse midagi uut ja ägedat ning seda üsna lühikese aja jooksul. Paraku ei osanud keegi ette ennustada, milliseks kujuneb meie igapäeva normaalsus aastateks 2020 ja 2021. Need aastad ehk koroonaviiruse periood on olnud üks kurnav “sõit ameerika mägedel” ning tõenäoliselt eraeluliselt ja tööalaselt meile kõigile ebakindlust ja stressi tekitav aeg. Oleme sel perioodil üle elanud terve nimekirja piiranguid ja äkk-sulgemisi ning elame nendega ka täna. Samuti jääb kahe aasta sisse võimuvahetusi nii riiklikul tasandil kui ka KOV tasandil, mis on otseselt meie igapäevaelu spordiklubina ühel või teisel viisil mõjutanud.

Olulised muudatused meie spordiklubi tuleviku osas:

  1. Siris. gym lõpetab koostöö Pärnu Spordihalliga. Rühmatreeningud toimuvad kuni 30. novembrini ja sealt alates me enam rühmatreeningutega ei jätka. Seda nii Pärnu Spordihallis kui ka Estonia SPA-s. Hea koostöö Estonia SPA-ga jätkub aga uues formaadis. Kindlasti jätkub ka beebide ujumine.
  2. Jõusaal on avatud kuni 30. novembrini, peale mida kolime jõusaali 5 päeva jooksul uutesse ruumidesse. Jõusaali tegevus jätkub uues kohas alates 5. detsembrist!

* Kõige olulisem – kõigile perioodikaartide omanikele, kelle kaardid kehtivad pikemalt kui 30. november, hüvitame avalduse alusel käimata jäänud aja (al 1. detsember kuni kaardi lõppemise kuupäev). Kõik 10x korra kaardid tuleks lõpuni käia selle kahe kuu jooksul. Avaldusi ootame novembrikuus.
* Klientidele, kel pole kaarti, oleme valmis müüma perioodikaardi LÕPUSPURT kampaania raames hinnaga 30 eurot. See kehtib kuni 30 novembrini ja sisaldab nii jõusaali kui ka rühmatreeninguid.

Tule ja teeme rühmatreeningutega ilusa lõpuspurdi!

Toonitame, et spordiklubi ei ole pankrotis ja ei sulge uksi. Muudame ärisuunda ja keskendume edaspidi jõusaalile ning seda juba siis uutes ruumides alates 5. detsembrist. Palume mõistlikku suhtumist ja kannatlikkust.

Lugupidamisega,
Siris. gym juhatus

You Might Also Like

Проверьте действительность вашей карты здесь

Проверьте действительность вашей карты здесь

Проверьте действительность вашей карты здесь Введите первые 6 цифр и букв с вашей карты  

Loe lisa

SIRIS GYM OÜ НАЧИНАЕТ СОТРУДНИЧЕСТВО С UNIBET

Новым спонсором нового тренажерного зала на втором этаже ESTONIA Spa & Resort стал Unibet, новое название спортивного Read the full article…

Loe lisa
График работы: 26.09.-1.10.2021

График работы: 26.09.-1.10.2021

Seoses FIBA EUROPE CUP toimumisega PÄRNU SPORDIHALLIS, oleme perioodil 26.09.-1.10.2021 avatud järgnevalt:

Loe lisa