Uus grupp alustab 18.01!
Kursuse kestus 18.01- 26.02.

Väikegrupi personaaltreening on jõusaali kursus, mis loodud kõigile, kel huvi turvaliselt ja teadlikult jõusaalis treenida. Väikegrupi tunnid toimuvad kogenud jõusaali treeneritega. Läbi kursuse arendatakse teadmisi tulemusliku ning ohutu treenimise kohta. Lisaks õpetatakse korrektset tehnikat ja õiget harjutuste sooritust vastavalt individuaalsele võimekusele ning eelnevale treenitusele kohaselt. See arendav kursus on mõeldud kõigile olenemata eelnevast jõusaali kogemusest, eelkõige alustajale, taasalustajale, aga ka juba jõusaalis treenijale, et edaspidi veel tulemuslikumalt treenida.

Kuue nädala jooksul tehakse Siris. gym personaaltreeneritega 18 personaaltreeningut, nii jõusaalis kui II korruse funktsionaalalal. Kursuse jooksul õpetatakse harjutusi seadmetel ning masinatel, harjutuste õigeid nimetusi, aga ka seda kuidas koostada ise tulemuslik treeningtund, et edaspidi iseseisvalt ja enesekindlalt treenida. Kindlasti õpib osaleja palju uut ning põnevat jõusaali harjutuste, seadmete ning treeningute kohta üldiselt.

Kursuse viivad läbi Siris. gym toetavad ning motiveerivad personaaltreenerid Raivo Piiber ja Lucia Ašmarina.

Kolm treeningut nädalas. Esmaspäeviti kell 17:30, kolmapäeviti kell 18:30 ja reedeti kell 17:30.

Personaalne ja motiveeriv – grupis 4-6 inimest.

Kestus 6 nädalat.

Kursuse lõpus saab iga osaleja ka lõputunnistuse.

Kursuse hind 225€ (sisaldab Siris. gym jõusaali perioodikaardi ja personaaltreeneri teenused).  Ühe treeningu hinnaks vaid 12,50€ koos personaaltreeneriga!

Soovi korral saab end iga osaleja mõõta ja kaaluda kursuse alguses ning lõpus.

Lisatasu eest (25€) on võimalus tellida personaalne toitumiskava vastavalt eesmärkidele ja toidu eelistustele.

Väikegrupi personaaltreeningule saab registreerida administraator@sirisgym.ee või koha peal administraatori juures. Tasumine sularahas, kaardiga või arvega Siris.gym Spordihalli klubis.

Info ja küsimused: administraator@sirisgym.ee, raivo@sirisgym.ee, lucia@sirisgym.ee

Registreerujatega võetakse personaalselt ühendust e-maili teel. 

Tarku ja edasiviivaid treeninguid Siris. gymis!