Duration: 75 min

FLYHIGH YOGA on kogu maailmas populaarne õhujooga liik, mis lubab osalejal kogeda joogat erinevate nurkade alt. See on osati atraktiivne, samas klassikaline asendi praktika,mis oma idee saanud Iyengar joogast. Tund viib osaleja asendit sügavamalt tunnetama, rihm annab omakorda toetuse ja loob võimaluse rippumiseks.

Joogaharjutusi tehakse spetsiaalsel lae alla kinnitatud rihmal (trapetsil) ja matil vaheldumisi. See tund erineb tavapärasest joogapraktikas just rippuvate asendite poolest ning ka asendite, mida vaid FHY rihm võimaldab teha. Me kiigume, lendame ja ripume, aga loomulikult mitte terve tunni, vahepeal oleme ka pea alaspidi asendites. Flyhigh Yoga rihmad annavad tunnile hea flow, kergelt mängulisema ja erilisema atmosfääri, mis aitavad viia osaleja ka vastavasse meeleseisundisse ja sügavamale enese tunnetusse. FHY jooga rippumised mõjuvad hästi lülisambale, parandavad verevarustust kogu füüsilises kehas, aitavad taastada ja lõdvestada pingeid keha ja meelte tasandil, arendavad keskendumist, rühti ning tõstavad immuunsust.

Pärast tundi on olemine kerge, vaba ja lõdvestunud, keha tugevam ja painduvam ning meeled rahunenud.

See on üks fantastiline joogastiil, mis loob võimaluse end tundma õppida uutes olukordades. Täiesti uus dimensioon Sinu joogapraktikas – kogemus, mis on kogemist ja kordamist väärt!

TRAINER

TIINA SARAPUU