info@unibetgym.ee

E - P: 6:30 - 23:00

Uued piirangud alates 26.08.

Head Siris. gym kliendid!

Alates 26. augustist, tuleb COVID tõendit hakata alates 18 eluaastast esitama nii rühmatreeningute kui jõusaali külastajatel.

 • COVID tõend näitab, kas inimene on COVID haiguse läbipõdenud, vaktsineeritud või vaktsineerituga võrdsustatud või on see tõend koroonaviiruse testi kohta, mille tulemus on negatiivne.
  Lisainfo: https://www.kriis.ee/et/vaktsineerimistoend
 • COVID digitõendit saab luua endale patsiendiportaalis (loe lisaks: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/covid-digitoend).
 • COVIDi suhtes kontrollitud avalikus ruumis peavad tõendit esitama kõik Siris. gym’i kliendid.

Klubil on kohustus kontrollida COVID tõendite kehtivust vastavalt EV valitsuse poolt kehtestatud korraldustele.

Klubis pakume kiirteste hinnaga 3.60€ tk. Kohapeal tehtud testiga saab osaleda ka klubi sügishooaja avapäeval 5. septembril! Kodus tehtud kiirtestid ei ole paraku arvestatavad.

Seoses uute EV valitsuse poolt kehtestatud korraldustega ei pikendata ega panda pausile kehtivaid korrakaarte ning pakette, ega tagastata kasutamata jäävate pakettide eest raha.

 • Lähikontaktsel tuleb viibida 10 päeva eneseisolatsioonis.
 • COVID-19 haigega koos elavad või kokku puutunud lähikontaktsed peavad jääma eneseisolatsiooni 10 päevaks ning tohivad väljaspool elukohta liikuda piiratud ulatuses üksnes juhul, kui neil pole haigustunnuseid.
 • Eneseisolatsiooni ei pea jääma lähikontaktne, kes on läbi põdenud COVID-19 haiguse ja kelle arst on terveks tunnistanud (viimase 6 kuu kestel) või kes on läbinud COVID-19 haiguse vastase vaktsineerimise. Vaktsineerimiskuuri lõpust ei ole tohi olla möödunud rohkem kui aasta.

Spaakeskus SPA & SAUN*

Alates 9. augustist vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele pääsevad ESTONIA Resort Hotel & Spa´sse külastajaid, kes omavad:

 • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend)
 • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
 • või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

Kiirtestiga ei pääse ESTONIA Resort Hotel & Spa´sse.

Beebide ujumine kolmapäeviti*

Alates 11.08.2021 on igal beebide ujumisse registreerijal tarvis enne treeningusse pääsu esitada Siris. gym administraatorile üks järgnevalt nimetatud tõenditest:

 • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend)
 • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
 • või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

*Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testi tulemust ei pea tõendama alla 18-aastased inimesed. Kui vaktsineerituse hõlmatus alla 18-aastaste hulgas suureneb ja noortel on olnud võimalus saada ka teine vaktsiinidoos, vaadatakse vanusepiir üle. Lisaks ei nõuta negatiivset testi ka erivajadustega inimestelt, kui nende testimine ei ole mõistlik.

 • Kehtiva paketi või korrakaardi saavad panna tasuta pausile 1 vaktsiinidoosiga olevad kliendid kuni teise vajtsiinidoosi tegemiseni.
 • Kehtiva paketi või korrakaardi võib edasi kinkida pereliikmele või sõbrale. Selleks palume teha avaldus e-mailile administraator@sirisgym.ee
 • Tasulisele pausile paneku kohta loe siin. Erandina paneme tasulisele pausile ka tõendeid mitte omavate klientide kaardid. 

You Might Also Like

Kontrolli oma kaardi kehtivust siit

Kontrolli oma kaardi kehtivust siit

Otsimiseks sisesta oma kaardil oleva unikaalse koodi esimesed 6 numbrit ja tähte ühes reas.

Loe lisa

Siris Gym OÜ alustab koostööd Unibet’iga

Estonia Spa&Resort II korrusel asuva uue jõusaali nimisponsoriks on Unibet, spordiklubi uus nimi on Unibet Gym.  Käesoleva Read the full article…

Loe lisa
Lõpuspurt!

Lõpuspurt!

Siris. gym lõpetab koostöö Pärnu Spordihalliga. Rühmatreeningud toimuvad kuni 30. novembrini!

Loe lisa